قطعات موتور خودرو سواری و کاربرد آن
1399/12/24

برای همه ما پیش آمده است که به هنگام استفاده از خودروی خود مشکلاتی به وجود بیاید و به تعمیر نیاز داشته باشد در این شرایط شناخت و آشنایی با قطعات و طرز کار خودرو و موتور خودرو، بسیار حائز اهمیت است. باید دقت داشته باشیم که آگاهی نسبت به طرز استفاده درست از قطعات خودرو سبب افزایش طول عمر آن می شود در وهله اول باید شناخت کافی، از مهم ترین قطعه خودرو خود داشته باشیم. 

 معرفی قطعات برقی خودرو سنگین
1399/12/24

همیشه تصور افراد بر این بوده که سیستم سوخت رسانی خودرو مهمترین بخش آن است اما ما در اینجا به شما می گوییم که سیستم برقی خودرو متشکل از قطعات برقی در کلیه خودروها بسیار مهم هستند و خرابی و یا ایراد در هر کدام بر روی کل سیستم خودرو اثر می گذارد. در خودروهای جدید سیستم کامپیوتری وجود دارد که با کمک سیستم برقی خودرو کار خود را که هدایت و هماهنگی تمام اجزا است ، انجام می دهد. در ادامه در رابطه با سیستم برق خودرو و قطعات برقی در خودروهای سنگین بیشتر صحبت می کنیم.

 مهمترین قطعات خودرو سواری چیست؟
1399/11/26

قطعات خودرو سواری، هر چند کوچک و جزئی و همچنین بزرگ و پیشرفته نقش بسیار پر اهمیتی در سیستم خودرو دارد. به همین علت با آشنایی با قطعات خودرو سواری در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

 پر مصرف ترین قطعات خودرو سنگین چیست؟
1399/09/15

خودروهای سنگین نظیر کامیون، جرثقیل، تریلی و .... که معمولا از آن جهت حمل بار و کالاهای مختلف به نقاط مختلف کشور بهره می برند نیز گاه به دلایل مختلف ممکن است مجبور به تعویض یکی از قطعات شوند. در این مقاله به چند نمونه از پر مصرف ترین قطعات خودرو سنگین که در بازار پر رونق لوازم یدکی خودرو به فروش می رسند، اشاره ای کوتاه خواهیم کرد.